pixel
 width=
l

Меню
Информация
За нас
Проекти
Фондове
Колекции
Музейни експозиции
Кюстендил и Кюстендилски край
Контакти
Календар
FAQ




Recallproject
.



„Евровизия. Музеите представят Европа”
.



:: F-M.U.S.EU.M ::
.



Museum Communicator
.



:: Времето ::
.
Кюстендил



Образователна игра на РИМ – Кюстендил
Send this story to a friend |  Printable Version
.
НовиниОбразователна игра на РИМ – Кюстендил
„Отключи историята на своя град” V
Нощ на музеите, 17 май 2014 г.

Списък на печелившите имена от томболата с награди


Първа наград - екскурзия до Цари Мали град, 7.06.2014 г.

1. Бранислав Сребранов Срабранов
2. Давид Славчов Станиславов
3. Даниела Георгиева Георгиева
4. Дарина Георгиева Божева
5. Деница Бисерова Бойкова
6. Ивайло Петров Миладинов
7. Кристиана Бисерова Боянова
8. Лъчезар Ленков Димитров
9. Милен Благоев Кирилов
10. Николай Николаев Костадинов
11. Симеона Руменова Райчова
12. Татяна Малинова Станиславова


Втора награда – безплатно посещение на кино „В Театъра” на филм по избор

1. Аксения Богомилова Иванова
2. Атанаска Георгиева Любенова
3. Божидара Руменова Борисова
4. Васко Росенов Георгиев
5. Габриел Йорданов Данчев
6. Дарина Николаева Дочева
7. Деница Мартинова Александрова
8. Мирела Ивайлова Боянова
9. Нели Красимирова Христова
10. Росен Йорданов Захариев
11. Силвия Росенова Илиева
12. Стела Христова Рачева

Трета награда – безплатно посещение на плаж

1. Андреа Кирилова Николчова
2. Георги Пенчев Ранов
3. Денис Боянов Борисов
4. Денислава Бориславова Георгиева
5. Джулия Росенова Захариева
6. Елиз Рафет Хасан
7. Мария Йорданова Лопелска
8. Никол Кирилова Николчова
9. Ралица Руменова Цикова
10. Светозар Николаев Дочев
11. Семира Ферит Рамадановска
12. Филип Георгиев Петров

Четвърта награда – рекламни материали на РИМ – Кюстендил: Пътеводител „По пътя на легендите” и две брошури за културно-историческото наследство в трансграничния регион на Кюстендил – Крива Паланка

1. Александрина Ивайлова Гърлянска
2. Алис Светлозарова Рублева
3. Белослава Бориславова Николова
4. Борислав Руменов Николов
5. Габриела Любомирова Стойчева
6. Деница Димитрова Илиева
7. Емилия Минчева Стоянова
8. Михаела Иванова Милошева
9. Моника Галинова Ангелова
10. Никол Жорова Иванова
11. Никола Василев Димитров
12. Христина Христова Андреева



spacer
pixel

© Регионален исторически Музей "Акад. Йордан Иванов", Кюстендил - 2004-2007