Образователна игра на РИМ – Кюстендил ...
Дата: 2015-05-28 12:43:52


Образователна игра на РИМ – Кюстендил „Отключи историята на своя град” VI, проведена на 16 май 2015 г. във връзка с Европейската нощ на музеите

Списък на имената, изтеглени от томболата с награди

ПЪРВА НАГРАДА, ЕКСКУРЗИЯ ДО ВОЕННОИСТОРИЧЕСКИЯ МУЗЕЙ В СОФИЯ
1. Алис Светлозарова Рублева
2. Ани Росенова Желязкова
3. Васил Митков Стоилков
4. Виктория Наскова Нешева
5. Елена Юлиянова Бекова
6. Елеонора Здравкова Стоичкова
7. Емилия Стефанова Стефанова
8. Катерина Станимирова Захариева
9. Матеа Миткова Димитрова
10. Моника Иваилова Барукчийска
11. Стилиян Венциславов Стоянов
12. Яна Красимирова Йорданова

ВТОРА НАГРАДА, БЕЗПЛАТНО ПОСЕЩЕНИЕ НА КИНО
1. Божидар Георгиев Стоилов
2. Велизар Богомилов Анев
3. Виктор Антонов Сотиров
4. Владимир Василев Стоилов
5. Джулиян Росенова Захариева
6. Елена Симеонова Конзорова
7. Красимир Антонов Сотиров
8. Любов-Мария Любомирова Бекова
9. Мария Емилова Петрова
10. Стелиян Стелиянов Тодоров
11. Цветанка Йорданова Христова
12. Цветелина Богомилова Стоянова

ТРЕТА НАГРАДА, БЕЗПЛАТНО ПОСЕЩЕНИЕ НА ПЛАЖ
1. Александър Бориславов Борисов
2. Беатрис Иванова Иванова
3. Десислава Йорданова Кирилова
4. Елиз Рафет Хасан
5. Кристиан Богомилов Иванов
6. Лора Светославова Велинова
7. Лъчезар Ленков Димитров
8. Любомир Благоев Беков
9. Моника Росенова Тодорова
10. Петьо Мариов Христов
11. Светослав Валентинов Христов
12. Стоян Цветанов Йовчев

ДОПЪЛНИТЕЛНА НАГРАДА, РЕКЛАМНИ МАТЕРИАЛИ ЗА КЮСТЕНДИЛ – ПЪТЕВОДИТЕЛ „ПО ПЪТЯ НА ЛЕГЕНДИТЕ“, ФУТЛЯР „ПРАЗНИЦИТЕ НА КЮСТЕНДИЛ“ И СУВЕНИРЕН МАГНИТ

1. Албена Христова Маркова
2. Алекс Асенов Лазов
3. Алекс Красимиров Траянов
4. Борислав Руменов Николов
5. Василена Антонова Хранова
6. Василян Василев Теодосиев
7. Денислава Ивайлова Георгиева
8. Ивона Даниелова Зарева
9. Любомир Кирилов Кирилов
10. Марио Петков Христов
11. Надежда Станимирова Захариева
12. Паула Велинова Велинова



Източник: Регионален исторически музей - Кюстендил
http://www.kyustendilmuseum.primasoft.bg/bg